Комунальний заклад «Запорізька районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Запорізької районної ради Запорізької області для участі у зональному чемпіонаті України з боксу серед юнаків, який проводиться з 23 січня по 27 січня 2018 року в м. Покровськ Донецької області в Спортивному комплексі «Металург», відрядив вихованців Балабинської школи боксу а саме: Нехорошева Кирила 2004 р.н. учня 8-В класу Балабинського НВК «Престиж» та Клименка Артура учня 8-Б класу 2004 р.н. Кушугумського НВК «Інтелект» у супроводі тренера-викладача Парфьонова Є.С.
І сьогодні після офіційного відкриття змагань о 13:00 годині. Наші спортсмени будуть виборювати свою перемогу. Ми вболіваємо за наших хлопців бажаємо їм удачі!
![](/Igor/24_01_18/1/IMG-4723e51562143d0c322d2a26c00a07c3-V.jpg) ![](/Igor/24_01_18/1/IMG-7da081aab7af61c61b4c1fc62dfe4d8e-V.jpg) |