11 квітня на базі Юльївського НВК за участю завідувача КНМУ "ЗРМК" ЗРР ЗО Холод М.В. відбулося засідання РМО вчителів 3-х класів (керівник Шепель Л.С.).
Учасники засідання ознайомилися з прийомами розвитку критичного мислення молодших школярів, використанням інтерактивних форм роботи на уроках в початкових класах, створенням скрайбінгу.
Також вчителем Юльївського НВК Мірошник Л.Т. було проведено майстер-клас з використання прийомів розвитку критичного мислення та інтерактивних форм роботи на уроках "Природознавства".
![](/2018-19/11_04_19/2/1.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/2.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/3.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/4.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/5.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/6.jpg) ![](/2018-19/11_04_19/2/7.jpg) |