Восени 2017 року ведучий Олександр Педан створив новий унікальний проект - ком'юніті JuniorZ для школярів. Він переконаний, що для розвитку спорту в країні необхідно перш за все зацікавити дітей і підлітків.
Це буде перший шкільний спортивний фестиваль для дітей і підлітків, де кожен отримає можливість ознайомитися з різними видами спорту, які з JuniorZ планується ввести в шкільну програму з фізкультури. Була створена спільнота JuniorZ, яка стала платформою для спілкування дітей, які вже знайшли свої спортивні захоплення, і тих, хто ще шукає себе в спорті.
20.03.2018 року відбувся Запорізький міський семінар-практикум Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ» із впровадження у процес фізичного виховання варіативних модулів чирлідинг, фризі, петанк, флорбол, бадмінтон та інших.
До нового спортивного заходу долучилися і представники нашого району – вчителі фізичної культури Балабинського навчально-виховного комплексу «Престиж» Грибов О.С. та Новоолександрівської загальноосвітньої школи Шляховий Д.О.
![](/Igor_/21_03_18/6/29003638_210261629559197_2008036086_n.jpg) ![](/Igor_/21_03_18/6/29003811_210261986225828_119101174_n.jpg) ![](/Igor_/21_03_18/6/29003867_210261202892573_1928695609_n.jpg) ![](/Igor_/21_03_18/6/29019435_210261639559196_2102019043_n.jpg) |