19 лютого Запорізький район відвідала почесна гостя Марина Порошенко.
Вона оглянула Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Запорізької районної ради Запорізької області де ознайомиться з методами роботи фахівців центру та матеріально-технічним забезпеченням закладу.
Після огляду центру Марина Порошенко буде присутня на відкритті ресурсної кімнати у Балабинському навчально-виховному комплексі «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Престиж» та проведе тренінг для директорів ІРЦ по роботі з комп’ютерним забезпеченням АИС, а також вручить методичні рекомендації психологам ІРЦ.
Також планується відвідати інтерактивні заняття з батьками дітей 1-3 класів, які навчаються в класах з інклюзивною формою навчання та «Нова українська школа» у Кушугумському навчально-виховному комплексі «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Інтелект».
![](/2018-19/19_02_19/1/IMG-2eae6b11bdeece0031bf08180e079b40-V.jpg) ![](/2018-19/19_02_19/1/IMG-3e14dd6c7b1003bf81de580b5528dfab-V.jpg) ![](/2018-19/19_02_19/1/IMG-3e1a543793a487ea9b943d7ce8b111c7-V.jpg) ![](/2018-19/19_02_19/1/IMG-d6ceb1647328875d2ab746cce380090e-V.jpg) |