3 31 березня по 1 квітня у м. Токмак відбувся відкритий Чемпіонат м. Токмаку серед юнаків 2001-02, 2003-04, 2005-06, 2007-08 р.р.н.
Команда наших боксерів, які тренуються на базі Балабинського БК у складі 10 вихованців разом з тренером-викладачем Парфьоновим Є.С. були відряджені на змагання.
За результатами проведених боїв маємо наступні результати:
Нехорошев Кирило Балабинський НВК -1 місце, Хасанов Ярослав Балабинський НВК- 3 місце, Клименко Артур Кушугумський НВК- 2 місце, Фесенко Володимир ЗШ №2 - 3 місце, Дедусь Андрій Кушугумський НВК - 4 місце, Златєв Олександр Кушугумський НВК -3 місце, Кісільов Микита Кушугумський НВК- 2 місце, Хромей Богдан ЗШ №23 -3 місце, Соколов Атртем Кушугумський НВК - 4 місце, Наврось Олександр Кушугумський НВК -2 місце.
![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-3b3e60cf51769aad27d277f66120391aad01.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-4190bcf6d4c8b33ddb74a5614efebbaed047.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-67cd209ca51f0ca19e79e39dfa40189d33dc.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-75a4dd68605fbb71fb9677b2000713b75f35.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-92b127eb6ef2e1d7aba7d3f4f348d1492690.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-a23d8b562460fcf5d6ddcf40227a59858a26.jpg) ![](/Igor/06_04_17_/image-0-02-05-fb9e12eb8071260ea62c8a374e3f5d7ef0b7.jpg) |