Відповідно до спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та ГУ ДСНС України в Запорізькій області від 30.08.2017 №0564/288 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» у навчальних закладах району проведені тематичні виховні години, вікторини та бесіди «Безпека мого життя», «Небезпека від вогню», «Світлофор збирає друзів» тощо; організовані конкурси малюнків та стіннівок; проведена інформаційно-роз’яснювальна робота серед батьків щодо питань безпеки життєдіяльності.
Під час Тижня безпеки були організовані зустрічі зі співробітниками ДСНС: у Веселянському навчально-виховному комплексі – з працівником Державної пожежної самостійної частини №1 Добродієнко А.В., в Малокатеринівському КДНЗ «Рукавичка» - з ветераном рятувальної служби Куценко Л.Г.;
У всіх закладах освіти були організовані тренування у діях на випадок пожежі та надзвичайних ситуацій.
![](/Igor/04_12_17/20171121_103628.jpg) ![](/Igor/04_12_17/5bbc8d_e379b67207d64fb689d88de48d118f62-1-.jpg) |