Традиційно восени у дошкільних закладах Запорізького району проводиться свято осені.
Цей захід дуже важливий, адже прищеплює дітям любов і дбайливе ставлення до природи, розкриває ознаки та прикмети осені та дарує гарний настрій і відчуття свята у буденний день. Підготовка до святкування в дитячому садочку починається заздалегідь - дітям потрібно вивчити вірші до свята про осінь, зробити разом із батьками святкові костюми та композиції з осіннього листя, овочів та фруктів.
Нещодавно свято «Барвиста осінь» відбулося у Відраднівському КДНЗ «Колобок». Захід пройшов захопливо, був наповнений різноманітною конкурсною програмою. Розповіді віршів, енергійні танці, виконання пісень надзвичайно урізноманітнили святкову програму. Вихователі влаштували справжнє театралізоване видовище, в якому діти брали безпосередню участь, сумлінно виконуючи відведені їм ролі. Чудова атмосфера панувала протягом усього свята і ще надовго залишиться у спогадах дітей та батьків.
![](/Igor/20_11_17/1/23634529_170696216849220_266558701_n.jpg) ![](/Igor/20_11_17/1/23660664_170696163515892_937349708_o.jpg) ![](/Igor/20_11_17/1/23698803_170696273515881_1812781495_o.jpg) ![](/Igor/20_11_17/1/23715236_170696270182548_487229678_o.jpg) |