В закладах дошкільної освіти Запорізького району проходять святкові весняні ранки. Святкування 8 березня у дитячому садочку — це завжди дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах. Сьогодні в дощкільній ланці Лежинського НВК відбулося свято, до якого діти та вихователі підготувалися заздалегідь: звучали пісні до 8 березня, вірші-привітання, було багато ігр. Діти зробили весняні листівки своїми руками, щоб привітати матусь і бабусь зі святом 8 березня.
Вихователь Миленька А.І. та музичний керівник Юракова Т.А. влаштували незабутнє свято для дошкільнят і їхніх батьків, а матусі потішилися успіхами своїх талановитих діточок.
![](/Igor/05_03_18/1/28575987_205841359997724_4076270663601240945_n.jpg) ![](/Igor/05_03_18/1/28661019_205841303331063_1673927729642199493_n.jpg) ![](/Igor/05_03_18/1/28661051_205840809997779_6271985212566848826_n.jpg) |