Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 12.06.2024, 19:39

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Запорізької РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Лютий » 16 » Спартакіада школярів
09:34
Спартакіада школярів

14 лютого 2017 року в рамках районної Спартакіади школярів у 2016/2017 навчальному році відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок.

До Августинівської загальноосвітньої школи з’їхалися представники Відраднівської, Августинівської загальноосвітніх шкіл та Петропільського, Новопетрівського і Лукашівського навчально-виховних комплексів.

Балабинський НВК «Престиж» зустрічав спортсменів Веселянського, Наталівського, Малокатеринівського, Кушугумського та Балабинського навчально-виховних комплексів і Новоолександрівської та Степненської загальноосвітніх шкіл.

За рішенням суддівської колегії переможцями визначені:

Юнаки

Дівчата

 

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

 

І місце

Красюк Валентин (Степненська ЗОШ)

Кучкін Олександр (Лукашівський НВК)

ІІ місце

Верман Діоніс (Малокатеринівський НВК)

Чередниченко Анатолій (Августинівська ЗОШ)

ІІІ місце

Левченко Артем (Новоолександрівська ЗОШ)

Ломпа Іван (Петропільський НВК)

І місце

Євтушенко Оксана (Наталівський НВК)

Савенко Юлія (Августинівська ЗОШ)

ІІ місце

Мирошниченко Анастасія (Балабинський НВК)

Піхотенко Тетяна (Новопетрівський НВК)

ІІІ місце

Клименко Дар’я (Малокатеринівський НВК)

Чорна Діана (Лукашівський НВК)

 

ШАХИ

 

І місце

Нападайло Олександр (Степненська ЗОШ)

Селєпко Арсен(Відраднівська ЗОШ)

ІІ місце

Поляков Юрій (Новоолександрівська ЗОШ)

Курта Максим (Петропільський НВК)

ІІІ місце

Кірчик Микита (Малокатеринівський НВК)

І місце

Солодова Лоліта (Степненська ЗОШ)

Шмирова Олександра (Відраднівська ЗОШ)

ІІ місце

Балика Олександра (Балабинський НВК)

Курта Карина (Петропільський НВК)

 

 

ШАШКИ

 

І місце

Колокол Ярослав (Кушугумський НВК)

Махмудов Крістіан (Відраднівська ЗОШ)

ІІ місце

Клименко Нікіта (Наталівський НВК)

Малярчук Ілля (Новопетрівський НВК)

ІІІ місце

Косарев Карен(Малокатеринівський НВК)

Четверик Богдан (Петропільський НВК)

І місце

Петик Катерина (Малокатеринівський НВК)

Алієва Сімара (Августинівська ЗОШ)

Агризкова Анастасія (Петропільський НВК)

ІІ місце

Лівая Анастасія (Степненська ЗОШ)

Буркова Анастасія (Лукашівський НВК)

ІІІ місце

Фатєєва Тетяна (Наталівський НВК)

Горбунова Наталія (Відраднівська ЗОШ)

 

Переглядів: 570 | Додав: Igor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2024
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz