«ДИТЯЧЕ СЕРДЕНЬКО, ЖИВИ!» - під такою назвою відбулася чотирнадцята благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». За зібрані кошти буде придбано кардіологічне медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Активну участь у акції взяли і заклади дошкільної освіти. Добрі та щирі люди не залишаються байдужими до тих, кому потрібна допомога - долучилися до благодійної справи не лише педагоги, а й діти та батьки. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!
![](/2019-20/21_11_19/1/75492479_1430194313802799_7272296319882887168_o.jpg) |