На базi Володимирiвського дошкільного навчального закладу «Зайчик» вiдбулося засiдання творчої групи вихователiв дошкiльних закладiв Запорiзького району "Розвиток мовлення дiтей - сучаснi пiдходи". Учасникам засідання до уваги було представлено логопедом Соковець Лiлiєю практичне заняття корекцiйно - розвиваючого направлення, ознайомила з формами i прийомами роботи над поставою звукiв. Під час презентації досвіду роботи закладу детально зупинилися на ознайомленні з використанням коректурних таблиць та асоцiативних карток для стимулювання мовленевоi активностi.
Керівник творчої групи Ставецька Світлана провела майстер-клас Учасники заходу схвально оцінили змістове наповнення заходу, його організацію та проведення, отримали певний досвід, який зможуть використати у професійній діяльності.
![](/Igor/06_11_17/3/22730459_1870186403297216_8196891497700089752_n.jpg) ![](/Igor/06_11_17/3/22780530_1870186349963888_3713907045361204028_n.jpg) ![](/Igor/06_11_17/3/22788770_1870186449963878_7093819034174894953_n.jpg) ![](/Igor/06_11_17/3/22815245_1870186506630539_1726321782064000501_n.jpg) |