19 лютого в Кушугумському НВК «Інтелект» під головуванням методиста КНМУ "ЗРМК" О.А. Жук відбулось засідання РМО вчителів зарубіжної літератури, на якому розглядались питання викладання предмету в сучасній школі, зокрема в доповідях педагогів Кушугумського НВК, Степненської ЗОШ «Типи уроків в сучасному освітньому процесі», «Використання ментальних карт на уроках літератури». Корисними були практичні вправи за повістю Е. Портер «Полліанна», а саме сюжетно-рольова гра «Лист», «Пантоміма», Гра в радість, Аукціон, досвідом проведення яких поділились директор НВК, вчитель зарубіжної літератури Т.О. Апостолова і вчитель Гаєнко М.В. Учасники зустрічі мали змогу ознайомитись в медіатеці з книгою Г.Гузовської-Корицької «Світ навколо нас». Продовжилось засідання ознайомленням з можливостями онлайн-роботи на уроках зарубіжної літератури, зокрема тестами й мультивікторинами. Вчителі також перевтілились в учнів і спробували свої сили в онлайн-завданнях.
![](/2019-20/24_02_20/1/86874635_2557994357779673_3109464568917655552_o.jpg) |