На початку грудня на базі Новоолександрівської ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулося засідання школи резерву керівних кадрів на тему: «Основи управління ЗНЗ. Сучасні підходи до системи планування роботи ЗНЗ».
Відкрила засідання методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Запорізької райдержадміністрації А. В. Головань, яка ознайомила присутніх з планом роботи школи резерву керівних кадрів та запропонувала присутнім ознайомитись з досвідом роботи Новоолександрівської ЗОШ . Директор школи В. В. Калниш поділилась власним досвідом на тему: «Основи управління ЗНЗ».
Заступник директора школи з НВР С. А. Когут виступила з доповіддю на тему: «Сучасні підходи до планування роботи загальносвітнього закладу». Заступник директора школи з НВР Т. М. Самарська поділась власним досвідом щодо специфіки планування виховної роботи в навчальному закладі.
Завершилось засідання школи резерву керівних кадрів хвилинкою релаксації, яку провела практичний психолог школи О. В. Чайковська.
![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_102217.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_102604.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_102803.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_103230.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_105355.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_111030.jpg) ![](/Igor/08_12_16_rezerv/IMG_20161208_111725.jpg) |