Сьогодні потреба в освіті впродовж життя продиктована потребою особистості педагога відповідати тому, що потрібно сучасному дитинству. Нині саме діти стають замовниками нових відносин, нової педагогіки та дидактики. З метою вирішення актуальних проблем освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах методист КНМУ «ЗРМК» ЗРР ЗО Сергєєнко О.О. з 13 по 15 червня 2017 року взяла участь у Всеукраїнському проблемному науково-практичному семінарі «Світ дитинства» (за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2017» - педагогічний квест) організований кафедрою дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР спільно з ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти». Слухачам були запропоновані питання: психолого-педагогічні технології забезпечення особистісного розвитку дитини, розвиток пізнавальної діяльності та творчості дитини під час оволодіння математичними уявленнями, художньо-творчий розвиток дитини, система оздоровлення ХАДУ, ФЕЙС-ФІТНЕС тощо. Креативними були форми роботи на семінарі: міні-лекції, практичні заняття, тренінги, ділові ігри, майстер-класи, воркшоп. Учасникам було цікаво разом із колегами зі всієї України шукати відповіді на нові виклики сучасності та підкорювати нові вершини педагогічної майстерності.
![](/Igor_/23_06_18/1/35349748_2262996160601463_9002880738139308032_n.jpg) ![](/Igor_/23_06_18/1/35384486_2262995570601522_4941509562248200192_n.jpg) ![](/Igor_/23_06_18/1/35416392_2262996567268089_2938649656516673536_n.jpg) ![](/Igor_/23_06_18/1/35464241_2262996417268104_5005717794315042816_n.jpg) ![](/Igor_/23_06_18/1/image-1-.jpg) |