2 листопада в дошкільній групі "Капітошка" Миколай-Пільського НВК відбулося свято "Осінь Золота". Вихователь Красножон Н.А. разом з працівниками дошкільної групи підготували цікавий захід для дітей. В гості прийшли до дітей Осінь та королева Непогода, для яких дітлахи співали,танцювали, розповідали вірші та грали в ігри. Осінь принесла багато осінніх дарів та солодощів, які діти після свята з задоволенням скуштували. Гарний настрій від свята залишився у дітей на цілий день!!!
![](/2018-19/05_11_18/5/45611449_2113857322263455_9094592772538630144_n.jpg) |