31 жовтня 2018 року з нагоди Всесвітнього Дня науки на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР відбувся ІІІ етап майстер-класів переможців виставки «Освіта Запорізького краю-2018».
З метою підвищення рівня фахової майстерності методист з навчальних предметів КНМУ «Запорізький районний методичний кабінет» ЗРР ЗО Фербей О.В. взяла участь в майстер-класі «Підготовка до практичних занять з історії в старших класах як засіб розвитку самоосвітньої компетентності вчителя та учнів», який провела Дашко М.В., вчитель історії Запорізької гімназії №25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради.
![](/2018-19/05_11_18/3/majster-klas_31.10_002.jpg) ![](/2018-19/05_11_18/3/majster-klas_31.10_005.jpg) ![](/2018-19/05_11_18/3/majster-klas_31.10_007.jpg) |