![](/Igor/18_12_17/1/CIMG0410.jpg)
14 грудня 2017 року в приміщенні КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Запорізького району відбувся І – Районний етап конкурсу «Космічні фантазії - 2017». У конкурсі прийняли участь виховаці закладу. Роботи були представлені у різноманітних техніках , а також були надані малюнки.
За рішенням журі кращі роботи та малюнки будуть відправлені на Обласний конкурс «Космічні фантазії – 2017».
Всім успіху та натхнення.
![](/Igor/18_12_17/1/CIMG0411.jpg) ![](/Igor/18_12_17/1/CIMG0412.jpg) ![](/Igor/18_12_17/1/CIMG0414.jpg) |