7 листопада в Кушугумському НВК “Інтелект” пройшов фестиваль творчості, парад педагогічних думок та обмін досвіду вчителів трудового навчання. У такій формі пройшло засідання РМПК . Вчителі як завжди вчились та вчили - збагачували практичний досвід, створювали браслет технікою плетіння із паракорда та підставку під гаряче з дерев’яних паличок, знайомились з технологією створення прикрас та рухомих іграшок. Дякуємо Вчителям за роботу а Карякіній Наталії за чудовий майстер клас.
![](/2019-20/11_11_19/1/2.jpg) ![](/2019-20/11_11_19/1/8.jpg) ![](/2019-20/11_11_19/1/1a.jpg) |