З метою патріотичного виховання підростаючого покоління протягом 11-13 жовтня 2016 року в школах Запорізького району була проведена традиційна легкоатлетична естафета «Шляхами війни», присвячена визволенню Запорізького району та м.Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. До заходу було залучено близько 300 учнів 5-11 класів.
У всіх закладах були підготовлені літературно-музичні композиції, організовані зустрічі з учасниками ІІ світової війни, бойових дій в зоні проведення АТО на Сході України та покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.
![](/Ferbey/13_10_16/avgustin_vska_zosh.jpg) ![](/Ferbey/13_10_16/DSC_0216.jpg) ![](/Ferbey/13_10_16/IMG_20161012_115333.jpg) ![](/Ferbey/13_10_16/s-avgustin_vka.jpg) ![](/Ferbey/13_10_16/WP_20161011_14_17_15_Pro.jpg) ![](/Ferbey/13_10_16/WP_20161011_14_20_14_Pro.jpg) |