15 листопада до Балабинського НВК «Престиж» завітала делегація учителів початкових класів ЗЗСО Диканського та Шишацького районів Полтавської області у кількості 52 особи з метою ознайомлення із досвідом роботи Балабинського навчально-виховного комплексу "школа І-III ступенів - гімназія "Престиж". Учителі показали фрагменти уроків у класах за різними програмами навчання; а спеціалісти представили фрагменти занять з корекції, тактильної гімнастики, танцювальної терапії, логоритміки тощо для дітей з особливими потребами.
![](/2018-19/15_11_18/1/11.jpg) ![](/2018-19/15_11_18/1/2.jpg) ![](/2018-19/15_11_18/1/3.jpg) ![](/2018-19/15_11_18/1/6.jpg) ![](/2018-19/15_11_18/1/9.jpg) |