9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. З нагоди цього свята вже вкотре проходить районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Цього року на базі Степненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в другому етапі Конкурсу взяло участь 55 учнів Запорізького району. Діти долучилися до Шевченкового слова й показали свої знання та вміння з української мови.
![](/Igor/10_11_17/5.jpg) ![](/Igor/10_11_17/4.jpg) ![](/Igor/10_11_17/3.jpg) ![](/Igor/10_11_17/2.jpg) ![](/Igor/10_11_17/1.jpg)
|