02 грудня на базі Мар'ївського НВК відбулися дебати батьківського та педагогічного колективів у рамках підготовки школи до реформування середньоїосвіти Нова українська школа. Обговорювали такі питання: тривалість навчання в школі; оцінювання знань учнів; кількість предметів, які будуть викладатися; інформаційний простір школи; спілкування іноземними мовами; роль учителя як фасилітатора; терміни проведення реформи освіти.
![](/Igor/02_12_16_debaty/S5690019.jpg) ![](/Igor/02_12_16_debaty/S5690029.jpg) ![](/Igor/02_12_16_debaty/S5690031.jpg) ![](/Igor/02_12_16_debaty/S5690042.jpg) ![](/Igor/02_12_16_debaty/S5690014.jpg) |