30 жовтня на базі Балабинського НВК «Престиж» пройшло друге засідання РМПК вчителів трудового навчання. Під керівництвом Чистякової Л.П. вчителі знаходили шляхи реалізації головної мети трудового навчання - формування технологічно освіченої особистості, підготовленої до самостійного життя в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства для реалізації творчого потенціалу учнів; працювали над проектними технологіями - виготовлення органайзерів, м’якої іграшки; обговорювали практичну частину олімпіади.
![](/Igor/01_11_17/IMG-3309a08ba79f2ee0667eb059f0057b3c-V.jpg) ![](/Igor/01_11_17/IMG-78c84716e4e45710dead4c9e146129f5-V.jpg) ![](/Igor/01_11_17/IMG-f0918bbd88d4f1aae6470c4a2ec22afd-V.jpg) |