07.02.2017 року на базі Наталівського НВК було проведено РМО вчителів 2 класів. На засіданні обговорювали розвиток читацьких інтересів, було розглянуто питання нової української школи.
Вчителем Алексєєвою О.О. був проведений відкритий виховний захід у формі круглого столу « А дружити треба вміти». На ньому вчитель спонукала дітей до колективізму, дружби, взаємодопомоги. Учні висловлювали власні думки, активно працювали в групах та парах, плели мереживо дружби. За результатами роботи дітей з’явилася «Галявина дружби».
![](/Igor/08_02_17/1.jpg) ![](/Igor/08_02_17/2.jpg) ![](/Igor/08_02_17/3.jpg) ![](/Igor/08_02_17/4.jpg) ![](/Igor/08_02_17/5.jpg) ![](/Igor/08_02_17/6.jpg) ![](/Igor/08_02_17/7.jpg) |