Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 28.05.2024, 00:09

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Запорізької РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Керівник відділу

 

Начальник відділу:

Гемська Ірина Володимирівна

тел.роб. 7648582

 

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації (далі – Відділу) забезпечує реалізацію державної політики в галузі освіти, фізичної культури, спорту, культури та туризму з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища району.

Начальник Відділу безпосередньо підпорядковується голові райдержадміністрації, керуючому заступнику голови райдержадміністрації.

Начальник Відділу, згідно із Законом України «Про місцеві державні адміністрації», призначається на посаду та звільняється з посади головою райдержадміністрації за погодженням з директорами Департаменту освіти і науки та Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, а також відповідним заступником голови облдержадміністрації.

Прийняття на посаду здійснюється на конкурсній основі, або за іншою процедурою, передбаченою законодавством України.

 1.  

У своїй діяльності начальник керується: Конституцією України, Законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну службу», «Про засади запобігання і протидії корупції», «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», «Про бібліотечну справу», «Про охорону культурної спадщини», «Про туризм», «Про охорону праці», Кодексом Законів України про працю, іншими законодавчими актами Президента України, Кабінету Міністрів, інших центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, наказами профільних міністерств, Департаменту освіти і науки, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, розпорядженнями голови обласної та районної адміністрацій, Правилами внутрішнього трудового розпорядку відділу, даною інструкцією.

На посаду начальника Відділу, згідно ст.20 п.4 Закону України «Про державну службу», призначається особа, яка є громадянином України, має вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра, вільно володіє державною мовою, стаж роботи у державній службі категорій «Б» і «В» – не менше 2-х років або досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Посада начальника Відділу статтею 6 Закону України «Про державну службу» віднесена до категорії Б посад державної служби. Особі, яка обіймає зазначену посаду, згідно зі статтею 39 Закону України «Про державну службу», може бути присвоєно 3, 4, 5, 6 ранги державного службовця.

Обов’язки начальника Відділу на час його відсутності, у зв’язку з відпусткою, хворобою та з інших поважних причин, виконує головний спеціаліст Відділу згідно функціональних обов’язків.

 

Завдання та обов’язки

 

Начальник Відділу:

 1.  

Здійснює керівництво відділом, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у Відділі.

Подає на затвердження голові райдержадміністрації Положення про Відділ, його структуру, затверджує положення про його структурні одиниці.

Затверджує посадові інструкції працівників Відділу та розподіляє обов’язки між ними.

Планує роботу Відділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи райдержадміністрації.

Вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Відділу.

Звітує перед головою райдержадміністрації про виконання покладених на Відділ завдань та затверджених планів роботи; відповідає за виконання покладених на Відділ завдань з реалізації державної політики у сфері освіти, молоді , фізичної культури і спорту, культури та туризму.

Може входити до складу колегії райдержадміністрації.

Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії райдержадміністрації питань, що належать до компетенції Відділу, та розробляє проекти відповідних рішень.

Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування.

Представляє інтереси Відділу у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, з міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, установами та організаціями – за дорученням керівництва райдержадміністрації.

Видає, у межах своїх повноважень, накази, організовує контроль за їх виконанням.

Подає на затвердження голови райдержадміністрації проекти кошторису та штатного розпису Відділу в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників.

Розпоряджається коштами у межах затвердженого головою райдержадміністрації кошторису Відділу.

Вносить пропозиції щодо обсягів бюджетного фінансування загальноосвітніх навчальних закладів та установ освіти, які перебувають у комунальній власності.

Здійснює керівництво роботою навчальних закладів, що належать до сфери управління органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, в межах своєї компетенції.

Визначає потребу у навчальних закладах та закладах культури, заснованих на комунальній формі власності та подає пропозиції щодо вдосконалення їх мережі, відповідно до соціально-економічних і культурно-освітніх потреб, за наявності необхідної матеріально-технічної, науково-методичної бази педагогічних кадрів та кадрів галузі культури.

Забезпечує оперативний контроль за введенням в дію нових приміщень загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, комплектування меблями, обладнанням, навчально-методичними посібниками, підручниками.

Здійснює добір кадрів Відділу.

Призначає на посаду і звільняє з посади працівників Відділу, керівників закладів освіти, погоджує призначення на посаду керівників закладів культури, а також комунальних закладів району, які працюють в галузі освіти та культури.

Заохочує та накладає дисциплінарні стягнення на працівників Відділу, керівників закладів освіти, працівників культури.

Затверджує штатний розпис і тарифікаційні списки дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, штатний розпис закладів культури, та працівників комунальних закладів, що підпорядковані головному розпоряднику коштів.

Затверджує навчальні плани загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців Відділу.

Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Відділу.

Забезпечує дотримання працівниками Відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни; забезпечує, в межах своїх повноважень, збереження в структурному підрозділі інформації з обмеженим доступом.

Здійснює інші повноваження, визначені законодавством.

Забезпечує, у межах своїх повноважень, реалізацію державної політики стосовно державної таємниці. Здійснення контролю за її збереженням у Відділі.

 

Права

 

Начальник Відділу має право:

 1.  

Одержувати в установленому порядку від посадових осіб райдержадміністрації та підпорядкованих їй установ документи, необхідні для виконання покладених на нього функцій.

Брати участь у нарадах та інших заходах з питань освіти, фізичної культури та спорту, культури та туризму, що проводяться в райдержадміністрації та підпорядкованих їй установах.

Вносити керівництву райдержадміністрації пропозиції з питань удосконалення роботи Відділу, закладів освіти, спорту, культури району.

Перевіряти роботу закладів освіти, спорту, культури району з усіх питань, що віднесені до компетенції Відділу.

Контролювати діяльність працівників Відділу з виконання ними своїх посадових обов’язків та Правил внутрішнього трудового розпорядку.

Встановлювати взаємозв’язки з органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, громадськими об’єднаннями з усіх питань, віднесених до компетенції Відділу.

Укладати угоди з підприємствами, фірмами, організаціями всіх форм власності на постачання продукції або надання послуг Відділу в межах бюджетних асигнувань, виділених на діяльність Відділу.

На здорові, безпечні умови праці.

На заохочення різного виду за якісне і своєчасне виконання своїх посадових обов’язків.

Не рідше 1 разу на 5 років підвищувати кваліфікацію через навчання у відповідних навчальних закладах.

На щорічну відпустку з виплатою допомоги на оздоровлення.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Copyright MyCorp © 2024
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz