Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 14.12.2017, 14:02

Відділ освіти, молоді та спорту Запорізької РДА

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 66
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЗНО

ЗНО - 2018

ЗНО - 2017

консультативний телефон (061)2785347

Результати ЗНО-2017

Актуальна інформація

Умови прийому до ВНЗ

Розпорядчі документи для організації участі в ЗНО-2017:

- Розпорядження голови Запорізької РДА від 17.02.2017 № 78 «Про заходи щодо проведення в 2017 році в Запорізькому районі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»;

- Наказ ВОМС ЗРДА від від 18.11.2016 № 266 «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році в Запорізькому районі»;

- Наказ ВОМС ЗРДА від від 19.04.2017 № 077 «Про заходи щодо проведення в 2017 році в Запорізькому районі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»;

Інформація щодо реєстрації для участі в ЗНО-2017

Реєстрація осіб, які не є випускниками ЗНЗ поточного року та бажаютьзареєструватися для складання ЗНО-2017

Приклад оформлення реєстраційної картки для випускників ЗНЗ (шкіл, гімназій, ліцеїв тощо)

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

Приклад оформлення реєстраційної картки для осіб, які не є випускниками ЗНЗ поточного року та бажають зареєструватися для складання ЗНО-2017

Інформація про призначення контрольно-інформаційного листа

Випадки, у яких до комплекту реєстраційних документів потрібно включити додаткові документи

Інформація про призначення контрольно-інформаційного листа

Список документів, один із яких особа подає для реєстрації у випадку відсутності паспорта громадянина України

Перелік категорій осіб, які реєструються для участі в додатковій сесії в основний термін реєстрації (перереєстрації)

Форма довідки з місця навчання для осіб, які не є випускниками ЗНЗ поточного року але отримають повну загальну середню освіту в поточному навчальному році

Інформація для осіб з особливими освітніми потребами

Категорії осіб, документи про підтвердження реєстрації яких зберігаються в регіональному центрі

Перелік пунктів реєстрації у Дніпропетровській та Запорізьк


РЕЄСТРУЄМОСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО–2017 

Реєстрація для участі в ЗНО–2017 триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року

Презентація ЗНО-2017


10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Кожен зареєстрований учасник може скласти тести: 1 квітня з української мови і літератури, а 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).


 

Підготовка до ЗНО-2017
 

Календарний план підготовки та проведення в 2017 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та російської мов. 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 27 липня 2016 року № 888 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77», розроблення та укладання тестів зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році відбуватиметься відповідно до  програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 01 жовтня 2014 року № 1121.

Наказом Українського центру від 22 вересня 2016 року №163 «Про затвердження Критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року» затверджено Критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю з української мови, математики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.

Наказом Українського центру від 22 вересня 2016 року №162 «Про затвердження Загальних характеристик сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року» затверджено Загальні характеристики з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.

Наказом Українського центру від 15 вересня 2016 року №156 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року» затверджено схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 

 


ЗНО - 2016

РЕЗУЛЬТАТИ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови Запорізької райдержадміністрації

15.03.2016                               № 170


Про проведення в 2016 році в Запорізькому районі зовнішнього незалежного оцінювання

         

Керуючись ст.. 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2015 № 533), від 31.12.2005 № 1312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (зі змінами), на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 19.02.2016 № 83 «Про проведення в 2016 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання» з метою організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання:

 

 1. Затвердити заходи щодо проведення в 2016 році у Запорізькому районі зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Заходи), що додаються.
 1. Зобов’язати відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити реалізацію Заходів та інформувати про їх виконання голову райдержадміністрації до 10.08.2016.
 1. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації підготувати узагальнену інформацію про виконання цього розпорядження Департаменту освіти і науки облдержадміністрації до 15.08.2016.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Зенкіна Ю.В.

 

 

ЗАХОДИ

щодо проведення в 2016 році у Запорізькому районі

зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання,

здобутих на основі повної загальної середньої освіти

 1. Організувати широке інформування педагогічних працівників, учнів, батьків, громадськості з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.
 1. Сприяти у межах наданих повноважень створенню умов Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти для підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти: випускниками навчальних закладів системи загальної середньої освіти району.
 1. Забезпечити організоване підвезення учасників зовнішнього оцінювання, які є учнями загальноосвітніх навчальних закладів, до пунктів проведення зовнішнього оцінювання.
 1. Забезпечити присутність медичного працівника з групами учасників зовнішнього незалежного оцінювання.
 1. Забезпечити своєчасну видачу матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання учасникам тестування.
 1. Сприяти висвітленню в місцевих засобах масової інформації та на офіційному сайті відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації матеріалів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

 

ЗНО - 2015

До 20 лютого триває РЕЄСТРАЦІЯ для участі в ЗНО 2015!

Якщо Ви вже надіслали комплект реєстраційних документів до регіонального центру, можете перевірити стан реєстрації. 

Для перевірки стану реєстрації

1) зайдіть на сторінку з програмою реєстрації.

2) оберіть в меню сервіс «Знайти картку» та уведіть у поле номер реєстраційної картки, яку Ви відправили до регіонального центру.

Номер картки зазначено у контрольно-інформаційному листі до нею, яку Ви роздрукували з програми реєстрації та мали залишити у себе.

Порядок реєстрації для участі в ЗНО 2015 для випускників ЗНЗ (11-класників) та випускників минулих років та тих, хто здобуває освіту у коледжах/ технікумах/ ПТУ дещо різниться.

ВАЖЛИВО! Перш, ніж реєструватися, дізнайтеся у вищому навчальному закладі про те, результати ЗНО з яких предметів та якого рівня складності необхідні для вступу на обрану спеціальність.

 

Як зареєструватися?

Порядок реєстрації залежить від категорії, до якої Ви належите. Якщо…

Ви – 11-класник, тобто випускник ЗНЗ 2015-го року. Тоді…

Ви вже маєте атестат(документ про ПОВНУ загальну середню освіту). Тоді…

Ви здобуваєте повну загальну середню освіту у технікумі/коледжі/ПТУ і отримаєте атестат у 2015 році. Тоді…

1. Формуєте заяву-реєстраційну картку самостійно на сайті УЦОЯО або звертаєтеся до свого навчального закладу.

1. Формуєте заяву-реєстраційну картку самостійно на сайті УЦОЯО або звертаєтеся до ПУНКТУ РЕЄСТРАЦІЇ

1. Формуєте заяву-реєстраційну картку самостійно на сайті УЦОЯО або звертаєтеся до ПУНКТУ РЕЄСТРАЦІЇ

2. Готуєте:
- копію паспорта,
- 2 фотографії для документів розміром 3х4 см.

2. Готуєте:
- копію паспорта,
- копію атестата без додатку,
- 2 фотографії для документів розміром 3х4 см

2. Готуєте:
- копію паспорта
- довідку (оригінал) з місця навчання про отримання в 2015 році атестата,
- 2 фотографії для документів розміром 3х4 см

Як зареєструватися, якщо немає паспорта?

У разі відсутності паспорта громадянина України – абітурієнт подає разом з іншими реєстраційними документами один з документів, що його замінює, а саме:

1) особи, які народилися після 01 вересня 1998 року, подають копію свідоцтва про народження;

2) особи, які звернулися за захистом в Україні, подають копію довідки про звернення за захистом в Україні;

3) особи, які згідно з чинним законодавством проживають на тимчасово окупованій території (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь) або на території населених пунктів, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2014 року 
№ 1085-р, але навчається за дистанційною або екстернатною формою навчання в навчальних закладах, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють у повному обсязі свої повноваження, подають довідку з навчального закладу з фотокарткою;

4) інші особи, у яких відсутній паспорт громадянина України, подають копію одного з документів, передбачених частиною першою статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

 

3. Оформлюєте заяву-реєстраційну картку тазасвідчуєте копію паспорта згідно до вимог.

3. Оформлюєте заяву-реєстраційну картку тазасвідчуєте копії паспорта і атестата згідно до вимог.

3. Оформлюєте заяву-реєстраційну картку тазасвідчуєте копію паспорта згідно до вимог.

4. Передаєте комплект реєстраційних документів до свого навчального закладу. Представник школи надсилає разом зі списком випускників комплекти реєстраційних документів

4. Відправляєте поштою:
- заяву-реєстраційну картку,
- копію паспорта,
- копію атестата.
Документи треба відправити рекомендованим листом

4. Відправляєте поштою:
- заяву-реєстраційну картку,
- копію паспорта;
- оригінал довідки з місця навчання.
Документи треба відправити рекомендованим листом

на адресу Дніпропетровського РЦОЯО:
а/с 374, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровська область, 49000

Абітурієнт вважається зареєстрованим за умов отримання Сертифіката учасника ЗНО 2015.
Сертифікат надсилається регіональним центром на адресу школи.

Абітурієнт вважається зареєстрованим за умов отримання Сертифіката учасника ЗНО 2015. 
Сертифікат надсилається регіональним центром поштою на адресу для кореспонденції, зазначену у заяві-реєстраційній картці.

 


І

Оприлюднено наказ Міністерства освіти і науки України від 16 грудня 2014 року № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році». Детальніше...

 

Про проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання 
в 2015 році

У 2015 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:

21 березня 2015 року – з української мови і літератури;

28 березня 2015 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника пробного ЗНО складає 89 грн. (разом з ПДВ).

Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде надана можливість
- виконувати завдання пробного ЗНО з української мови і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого;
- використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюється на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти з 01 листопада до 15 грудня 2014 року.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.


ХАРАКТЕРИСТИКИ СЕРТИФІКАЦІЙНИХ РОБІТ


 

 
 
 
 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites

 • Copyright MyCorp © 2017
  Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz